Jalor
about-img1

Швейцарська науково-дослідницька група "Xcelens" представляє інноваційну лінію продукції на основі гіалуронової кислоти, яка гарантуватиме фахівцям і їх пацієнтам - безпека, комфортність і повну задоволеність від процедур контурної пластики, об'ємного моделювання і биоревитализации.

Jalor - це результат дев'ятирічної роботи команди хіміків, технологів, дерматологів і пластичних хірургів Швейцарії, Італії та інших країн Європи, націлений на створення ідеальної продукції, яка задовольнила б запити, як фахівця так і споживача. А виробництво - повністю б відповідало найсуворішим європейським нормам, що підтверджується численними сертифікатами.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТІВ JALOR:

БЕЗПЕКА. В результаті новітніх швейцарських розробок у виробництві філерів і біоревіталізантов виробник домігся максимально очищення препаратів від залишкового білка і ендотоксину. Це дозволяє виключити ризик алергічних і запальних реакцій після введення препарату, і гарантує відсутність відстрочених реакцій, таких як гранульоми і біоплівки.


ІДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС МІЖ в'язкість і еластичність. Ці показники дозволяють Філер Jalor Intense з високою динамічною в'язкістю 1 млн. МПа, і великим молекулярною вагою 3 млн. Дальтон - бути максимально когезивних, але при цьому надавати інтенсивну і стійку Волюмізаціі тканин на тривалі терміни біодеградації (до 18 місяців). У той же час "еластичний" Jalor Style, який є препаратом для корекції динамічних зон (шия, декольте, параорбітальная зона) - надає Волюмізаціі і при введенні його в більш глибокі шари, в тому числі супраперіостально, зберігаючи природність і комфортність пацієнтів. Дані особливості відрізняють препарати Jalor від безлічі аналогічних препаратів на ринку. Завдяки балансу між в'язкістю і еластичністю, фахівцям не складає труднощів вибрати необхідний препарат.


КОМФОРТ ПАЦІЄНТА. Завдяки 100% зшивання ланцюгів молекул гіалуронової кислоти, в препараті немає молекул нативной гіалуронової кислоти, що дозволяє максимально виключити можливість набряку тканин після введення і дає можливість вводити препарати різної щільності в усі шари шкіри. Препарати мають РH і осмолярність ідентичні фізіологічними показниками організму людини, тому їх введення комфортно, і в ранньому реабілітаційному періоді пацієнт не відчуває препарат.


Рівномірно біодеградація. Препарати Jalor мають не тільки прекрасну систему очищення від ендотоксинів і білків, але і складну технологію по стабілізації ланцюгів молекул гіалуронової кислоти. Молекули мають ідеально однаковий розмір, що дозволило зробити гель максимально монофазним, гомогенним і когезивних, в той же час це дозволило препарату рівномірно біодеградіровать в тканинах, виключаючи асиметрії (через деякий час після введення)


УКРАЇНСЬКА СЕРТИФІКАЦІЯ. Філлери і біоревіталізант Jalor - це перші в Україні препарати, які пройшли перевірку і сертифікацію згідно новітньому українському законодавству в сфері медичних виробів. Ця процедура називається оцінка відповідності технічним регламентам. Вона проводиться шляхом виїзду на завод виробник комісії з кількох людей, яка перевіряє і "сертифікує" весь процес виробництва. Займає така перевірка тиждень і тільки після цього видаються відповідні документи для допуску продукції на ринок України. Для порівняння - інші філери і біоревіталізанти, присутні на ринку України, сертифікувалися по "застарілою" процедурі взагалі без будь-якої перевірки місця, процесу і якості виробництва. Надавався лише пакет документів, на підставі якого видавався 1 сертифікат.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА JALOR - складний і багатоступінчастий процес, який включає наступні етапи:

1. Вирівнювання ланцюгів гіалуронової кислоти до ідеально однакового розміру і створення щільної поперечної мережі.

2. Етап модифікації просторових мереж за допомогою кросслінкера BDDE. Концентрація якого ідеально підібрана для створення гелю тривалого терміну біодеградації, і при цьому повністю безпечного для здоров'я пацієнта.

3. Етап гомогенізації і очищення включає очищення гелю не тільки від самих небажаних компонентів, таких як білок і ендотоксин, а й від усіх можливих частинок не увійшли в зв'язок - кисню інших молекул. Цим забезпечується його повна безпека.

4. Стерилізація парою при температурі 137ºC. Всі препарати перебувають в одноразових, скляних і стерильних шприцах.

 

Сертифікати