Dermica
about-img1

Швейцарська лабораторія Dermica - результат наполегливої ​​праці і величезного досвіду багатьох фахівців: біохіміків, фармацевтів, лікарів, які розробляли формули і склади для створення нових препаратів.

Протягом 15 років вона є передовим постачальником розробок для найвідоміших компаній.

Dermica - справжній експерт в області лікування і омолодження, який забезпечує високоякісну продукцію для догляду за шкірою.

Компанія розробила найефективніші методи лікування і омолодження, перевірені тривалими клінічними випробуваннями під строгим контролем висококласних фахівців.

Лабораторія Dermica виробляє широкий асортимент препаратів для мезотерапії і доглядові засоби, у складі яких містяться найефективніші активні речовини. Основною особливістю препаратів є лікування проблем шкіри зсередини. Компанія розробила різноманітні терапевтичні методи, за допомогою яких активні речовини доставляються в глибокі шари шкіри.

Dermica займає центральне місце в розробці новітніх терапевтичних і косметологічних методик, які і пропонуються клієнтам. Таким чином, фахівці можуть бути впевнені, що пацієнти будуть задоволені результатами застосування мезотерапії і косметичних засобів.

Вся продукція має унікальні склади - в кожному препараті, крім лікувальних компонентів, амінокислот, пептидів і вітамінів, - високий вміст гіалуронової кислоти.

Як відомо, основною причиною старіння є зниження продукції колагену в шкірі, в результаті чого знижується тонус шкіри, вона стає в'ялою і з'являються зморшки. За допомогою препаратів Dermica відбувається стимуляція вироблення природного колагену і еластину. Як результат, шкіра розквітає, набуває сяючий зовнішній вигляд, відновлюється її тонус, структура і колір, усуваються зморшки.

Застосовуючи препарати компанії Dermica можна домогтися ефективного лікування шрамів і розтяжок, зменшення кількості зморшок, в тому числі глибоких і давніх, пожвавлення і відновлення шкірних покривів, усунення явищ постакне. Крім того, можна провести депігментацію шкіри, активувати ріст волосся, стимулюючи і зміцнюючи їх коріння, лікувати целюліт, зменшувати обсяги жирових відкладень.

Використання мезопрепаратов від швейцарської лабораторії Dermica дозволяє фахівцям естетичної медицини отримувати максимально швидкий і стійкий результат.